O FIRMIE 2017-11-30T19:02:07+00:00

O FIRMIE

PPHU „Inter-Bau” Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku. Od początku istnienia prężnie działała na rynku budowlanym, w kraju i za granicą, a w szczególności na rynku wschodnim.
Od lat z zaangażowaniem świadczyliśmy usługi w zależności od potrzeb w zakresie:
• Pełnienia funkcji inwestora zastępczego i generalnego wykonawcy;
• Budowy i remontu: budynków mieszkalnych – jednorodzinnych i wielorodzinnych, hal sportowych, budynków szkolnych, obiektów zabytkowych, sakralnych, turystycznych, dworków, hoteli;
• Montażu konstrukcji dachowych, poddaszy, okien połaciowych i elementów wykończeniowych;
• Sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych, a w szczególności materiałów do pokryć dachowych.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi związane z nieruchomościami w obecnej chwili skupiliśmy się na komercjalizacjach obiektów, wynajmie powierzchni biurowych i magazynowych.
Na bieżąco monitorujemy rynek nieruchomości ponieważ każda informacja na temat nieruchomości może okazać się bezcenna w kontekście decyzji o planowaniu budowy lub zakupu konkretnej działki pod kątem nowych inwestycji.
Podejmujemy decyzje i czynności mające na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej naszych nieruchomości oraz zapewniamy bezpieczeństwo jej użytkowania i właściwej eksploatacji. Na bieżąco administrujemy nieruchomościami oraz dokonujemy czynności ulepszające jej stan.
Profesjonalna kadra naszej firmy prowadzi działania usprawniające związane z obsługą nieruchomości komercyjnych mające na celu zadowolenie klienta.
PPHU „Inter-Bau” Sp. z o.o. zaprasza do współpracy w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych.