OFERTA 2017-11-30T19:02:19+00:00

OFERTA

Wynajmujemy firmom oraz małym przedsiębiorstwom komfortową przestrzeń do pracy. W zależności od zapotrzebowania, oferujemy biura o różnej powierzchni tak, aby każdy najemca znalazł u nas miejsce odpowiednie dla swojej działalności.
Propozycja naszych nieruchomości jest rozwiązaniem elastycznym, zaspokajającym potrzeby różnych branż.
Niewielkie biura doskonale nadają się dla przedsiębiorców, prowadzących jedno lub dwuosobową działalność. Największe powierzchnie biurowe zapewniają swobodę pracy nawet wieloosobowym zespołom.
Biura do wynajęcia zlokalizowane są:
Miodowa 24 – powierzchnie od 14  do 174 m2
Budynek Miodowa 24 został oddany do użytku w październiku 2017 roku jest to nasz najnowszy projekt. Nowoczesny biurowiec to wysokiej klasy biura, zamknięte oraz biura typu open space idealne dla klientów biznesowych, szukających doskonałego pod względem lokalizacji i ekspozycji lokalu biurowego lub handlowo-usługowego. Miodowa 24 to szansa na zaistnienie na rynku. Przesądza o tym dobry i łatwy dojazd do centrum miasta (ok. 5 min.), jak również bliska odległość do obwodnicy miasta i autostrady A4.
Boya – Żeleńskiego 16
powierzchnie biurowe od  11 do 140 m2, magazynowe od 50 do 250 m2 (450 m2)
Budynek usługowo-handlowy na Boya – Żeleńskiego 16 to obiekt usytuowany na terenie  przemysłowej części Rzeszowa. Teren ogrodzony – monitorowany, plac manewrowy oraz miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych i dostawczych. Profesjonalne wsparcie Administratora pozwala na komfortowe prowadzenie działalności w obszarze biurowym jak i magazynowym. Istnieje możliwość łączenia powierzchni zarówno biurowych jak i magazynowych.
Władysława IV
Oferujemy do wynajęcia budynek w zabudowie szeregowej 240 m2  pod działalność usługowo-handlową położony w cichej części Rzeszowa przy ul. Władysława IV  z dala od miejskiego zgiełku. Budynek trzypoziomowy plus piwnica – idealna np. pod archiwum firmy, każda kondygnacja to ok. 60 m2 powierzchni.
Piłsudskiego 40
Posiadamy również w swojej ofercie lokale w samym centrum Rzeszowa przy ul. Piłsudskiego 40 w Centrum Handlowym Ameryka. Powierzchnie przeznaczone zarówno pod działalność biurową jak i handlową, od 70 m2 do 170 m2  istnieje możliwość łączenia powierzchni (współpracujemy z innymi Firmami wynajmującymi).
Wola Cicha k/Głogowa Młp.
Działki/grunty inwestycyjne na terenie miejscowości Wola Cicha koło Głogowa Młp., ok 12 km od Rzeszowa przy drodze krajowej nr 9 (E 371) idealne pod dzierżawę np. sieci sklepów. Obok wyżej wymienionych działek znajduje się nasza stacja paliw LOTOS.
Prezentowane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne.