STACJA PALIW 2017-11-23T12:44:01+00:00

STACJA PALIW

Nasza stacja paliw Lotos znajduje się w Woli Cichej przy drodze krajowej nr 9 (E 371). Oferowana przez naszą firmę benzyna pochodzi od uznanego zarówno w kraju, jak i poza jego granicami polskiego dostawcy paliw Grupy Lotos S.A. która jest właścicielem najnowocześniejszej rafinerii w Europie. Oferujemy również produkty do samochodów takie jak oleje, które są najwyższej jakości, markowych producentów. W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje paliw:
• olej napędowy,
• benzynę bezołowiową 95,
• benzynę bezołowiową 98 Dynamic,
• LPG
STACJA PALIW - image 141_app_header_images_path_dsc_88091 on http://inter-bau.eu
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia sklepu na stacji LOTOS, w których o każdej porze dnia i nocy można kupić wszelkie potrzebne towary oraz pyszne hot-dogi. Oprócz tego w budynku przylegającym do stacji paliw mieści się lokal gastronomiczny gdzie mogą Państwo zjeść domowy obiad.
Nasza stacja wyposażona jest w myjnie automatyczną oraz myjnie ręczną, która oferuje wszystkie potrzebne funkcje pielęgnacji Twojego samochodu takie jak ciśnieniowy pistolet, szczotkę z aktywną pianą oraz odkurzacz. Wykwalifikowana kadra pracowników jest do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę każdego dnia tygodnia.